Menu Zamknij

Michał Jarecki - psychoterapeuta, coach

Jestem psychoterapeutą i coachem pracującym metodą psychologii zorientowanej na proces, która niezmiennie fascynuje mnie od 2010 roku, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z nią na warsztatach rozwojowych dla mężczyzn. Od 2012 roku uczę się jej w Instytucie Psychologii Procesu, gdzie ukończyłem Dwuletnie Studium Psychologii Procesu, roczny kurs Coachingu, Politykę Relacji i wiele innych warsztatów. Zdałem egzaminy do Szkolenia Dyplomowego i jako Student Szkolenia Dyplomowego Programu Licencyjnego IPP prowadzę terapię indywidulaną, terapię par i pracę z grupami metodą psychologii procesu pod stałą superwizją.

Rodzina jest czymś, co zajmuje większą część mojego życia zawodowego i prywatnego. Prywatnie mam żonę, 3 nastoletnie córki i dwa koty i mnóstwo interakcji, radości i problemów z tym związanych. Zawodowo fascynuje mnie pomaganie rodzinom i jej członkom w przechodzeniu trudności i odnajdywaniu własnej ścieżki do rozwiązania problemów. Sytuacje trudne zawsze wywołują dużo emocji i strachu. Warto mieć wtedy przy sobie kogoś, kto pomoże nam spojrzeć na całą sytuację z innej strony. 

Z wykształcenia jestem ekonomistą i przez wiele lat pracowałem na wysokich stanowiskach menadżerskich w biznesie. Mam 46 lat. Uwielbiam gotować, grać na różnych instrumentach i żeglować, a gdy mam czas wolny wracam na moje ukochane Mazury skąd pochodzę.