Menu Zamknij

Magdalena Kowalska - psychoterapeutka, coach

Magdalena Kowalska pracuje z konfliktami rodzinnymi, trudnościami związanymi z wychowywaniem dzieci i nastolatków, zdradą w związku, rozwodem, rozstaniem, depresją, lękiem, uzależnieniami, kryzysami w życiu czy przemocą domową. Jej klientami są rodziny, pary, dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe.
Bliskie są jej sprawy dotyczące środowiska osób marginalizowanych w związku z byciem w mniejszości, dyskryminacji społecznej, życia w poczuciu odrzucenia na tle bycia innym, życia wobec braku tolerancji, także problemy rodziców i dzieci żyjących w rodzinach patchworkowych i tęczowych. Od lat organizuje spotkania dla kobiet różnej orientacji seksualnej.

Jest psychoterapeutką i coachem w trakcie Szkolenia Dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu. Będąc w Programie Licencyjnym od 2008 roku, ukończyła między innymi: dwuletnie Szkolenie Podstawowe, roczne Studium Polityki Relacji, roczny Kurs Coachingu oraz szkolenia psychoterapeutyczne w kraju i za granicą. Pracuje pod stałą superwizją, która jest wymogiem wykonywania tego typu zawodu.