Menu Zamknij

Katarzyna Jażdżewska - psychoterapeutka

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces. Ukończyłam Studium Psychoterapii Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu w 2015 roku i obecnie, w ramach Szkolenia Dyplomowego, posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, terapii par oraz pracy z grupami pod superwizją.

Ukończyłam roczne Studium Polityki Relacji i roczny Kurs Coachingu metodą psychologii procesu. Moje szkolenia objęły około 1000 godzin warsztatowych prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i arteterapeutką (studium ukończone w Polskim Instytucie Ericksonowskim) oraz absolwentką Podyplomowego Studium Zarządzania Personelem i Podyplomowego Studium Warsztatu Treningu Grupowego.
Z Psychologią Zorientowaną na Proces zetknęłam się w 2003 roku i od tego czasu jestem zafascynowana tą metodą – najpierw wykorzystując ją we własnym rozwoju, a potem pogłębiając wiedzę, aby móc pomagać innym.

W wolnych chwilach podróżuję w nietypowe miejsca. Ciekawi mnie poznawanie innych kultur. Uwielbiam naturę, zwierzęta i kontakt z przyrodą. Dużo tańczę, lubię pracę z ciałem.