Menu Zamknij

Joanna Dulińska - superwizorka, psychoterapeutka

Jestem psychologiem (UW), superwizorką Instytutu Psychologii Procesu, dyplomowaną psychoterapeutką i nauczycielką psychologii procesu ( IAPOP, IPP), współzałożycielką Ośrodka Poza Centrum który działa od 2000 roku. Doświadczenie i dyplomy zdobywałam ucząc sie w Polsce i za granicą od wielu wspaniałych Nauczycieli metody, którą praktykuję od ponad 20 lat ( Arny Mindel, Max Schupbach, Kate Jobe, Joe Goodbread, Julie Diamond, Lane Arye), ale przede wszystkim od moich studentów, i klientów, którzy codziennie motywują mnie do rozwoju i poszukiwania nowych, twórczych rozwiązań starych jak świat problemów.

Prywatnie jestem mamą dorosłego już syna , miłośniczką podróży, nurkowania, gier i długich spacerów po polach i łąkach z moimi dwiema sukami.

Ośrodek Poza Centrum DOM powstaje z potrzeby serca, pasji i ciekawości Jest moim snem o tym, że wraz z całym zespołem Ośrodka tworzymy możliwość przemiany, rozwoju, nauki, zabawy, porozumienia, w której każdy, kto tego potrzebuje odnajdzie Siebie i to wewnętrzne poczucie że jest w Domu… I że w tym miejscu kłopoty, które trzymały nas w szachu będą miały szanse być początkiem nowej przygody.